header Ana sayfa | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle |
 • Üye Ol - Giriş Yap | Künye | İletişim
Bölümler
Gazetenin 1. Sayfası
Gazetemize Abone Olun
Sitemize Reklam Verin
Arşiv
paz sa ça cu cum pa
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mailinizi ekleyin
Haberlere abone olun:
Saat
Reklam AlanıHızır Beton

email Haberi Arkadaşınıza Yollayın | print Haberi Yazıcıdan Çıkart | comment Yorumlar (50 Tane Yorum Yazılmış)

Rize'nin Yeni Özel Hastanesi

- Haber Merkezi on Eylül 04,2007

image
Şar Hospital Hizmete Girdi 

(Haber Merkezi)- Rize’de daha önce Sayinur Yardımcı Vakfı tarafından çocuk ve doğum hastanesi olarak hizmet veren binada yapılan yeni düzenlemelerle, uzman personel ve araç-gereç yönünden modern bir şekilde donatılarak sağlık alanında hizmet vermeye başlayan Rize’nin yeni özel hastanelerinden ‘Şar Hospital’ 30 Ağustos’ta düzenlenen törenle açıldı.

            Hastane bahçesinde düzenlenen açılış törenine, Vali Kasım Esen, Jandarma Alay Komutanı Albay Erol Çelik, Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce, Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Sandıkçı ile birlikte bürokratlar, Kaymakam ve Belediye Başkanları, sivil toplum örgütleri temsilcileri, işadamları ve yurttaşlar katıldı.Törende konuşan Başhekim Opr.Dr.Ulvi Ergüven; hastanede verecekleri sağlık hizmetleri ile ilgili geniş bilgiler sunarak hastanenin sağlık kadrosunu hakkında bilgiler verdi. Daha sonra konuşan Vali Esen ve Belediye Başkanı Bakırcı, hastanenin sağlık alanında önemli bir istihdama kapı açtığını dile getirerek; sağlıktaki gelişme ve yatırımlar konusunda çeşitli bilgiler verdiler.

            Şar Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Ali Razıoğlu ise yaptığı konuşmada; öncelikle Rize için önemli bir hizmet ayağı oluşturan hastanede görev alan tüm personele teşekkür ederek; hastanenin tüm bölgeye yönelik önemli sağlık hizmetleri vereceğini anlattı.

            Daha sonra yaptığı açıklamada, hastanenin Rize’nin en büyük ve çok kapsamlı ilk özel hastanelerinden birisi olduğunu ifade eden Başhekimi Ergüven; “Hastanemiz son yıllarda, Rize’mizde sağlığa yapılan en büyük yatırımlardan birisidir. Bu hastanenin Rize’ye kazandırılması, Rize ve ilçelerinde yaşayan insanlar için büyük bir şanstır. 50 yatak kapasitesiyle,  bütün kurumlar, SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve çalışan memurlara hizmet vermekteyiz. Son sistem teknolojilere hakim 4 adet ameliyathane ile yetişkin yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım ve en son sistem diyaliz ünitesi ile çekup yapılmaktadır. Ayrıca her türlü teknolojiye uygun radyoloji bölümümüz mevcuttur. Üroloji, iç hastalıklar, çocuk sağlığı, kadın hastalıkları, genel cerrahi, beyin, omurilik ve sinir cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, kulak-burun-boğaz, göz hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, anestezi ve reanimasyon, biyokimya ve klinik biyokimya, hemodiyaliz, acil hekimlik, radyoloji ve diş tabipliği branşlarında toplam 17 uzman doktorumuzla hizmet vermekteyiz. Sağlıkta iyi hizmet verebilmek için kaliteli ve deneyimli hizmet vericileri gibi, en iyi araç ve gereç donanımına da sahip olmak gerekir. Bu nedenle Şar Hospital’da, uluslararası alanda kalitesini kanıtlamış son model donanımlar kullanılmıştır. Hastanemiz, çok seçici eğitimli kadrosu ile ilkeli, saygılı ve dürüst bir rekabetin yanı sıra gerektiğinde işbirliği yapacak bir anlayış ve kadroya sahiptir. Sahasında deneyimli ve tanınmış, güler yüzlü her kademedeki çalışanları ile hizmet vermeye başlayan hastanemizin, Rize’mize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu.

32777 Kere okundu

comment Yorumlar (50 Tane Yorum Yazılmış)
 • image Mrb Beril hanım çok ıyı bir doktor ben üç yıllık evliyim ve bu geçen zaman diliminde diger doktorlar beni hep oyaladılar ama Beril hanım öyle yapmadı benimle hiç bir doktorun yapmadıgı testleri yaptırdı bana ve 13 mayıstada aşılama yaptı bana şuan sonucu sabırsızlıkla bekliyorum doktorumuda çok seviyorum.
  (Gönder ESRA, Mayıs 24, 2013, 7:34 PM)
 • image merhaba.kadın doğumcu beril hanım hakkında hastalardan yorum almak istiyorum özellikle gebelik takibi ve doğum için.teşekkürler
  (Gönder hatice, Nisan 12, 2013, 11:51 AM)
 • image Çok temiz bi hastane , personeli de çok güleryüzlü ve sıcak.. Hizmetleri için kendim ve ailem adına teşekkür ederim.
  (Gönder Okan Varlı, Ekim 13, 2011, 12:05 AM)
 • image Hastanede verilen sağlık hizmeti bence güzel ve yeterli. Ancak ücretler konusunda insanlar da kuşku var. Ben ücretlerin bu kadar uygun olacağını tahmin etmemiştim , gittim öğrendim ve şaşırdım. Herşey için tşk..
  (Gönder Hayri Şahin, Nisan 20, 2011, 10:58 PM)
 • image Rize ye böyle bir sağlık hizmeti sunan kuruma ve kurum çalışanlarına başarılar dilerim. Herşey için teşekkürler
  (Gönder Remzi Gür, Nisan 20, 2011, 10:54 PM)
Köşe Yazarları
Okur Köşesi
Hava Durumu
Çok Okunanlar
Ritaş Hazır Beton
Yorum Yazılan Haberler